Mums ir jādomā par cilvēciskām attiecībām un spēju pieņemt citus

Esmu pārliecināts, ka arī jūs jau sākat ļoti labi saprast to, ka veiksmīgs darbs jebkurā birojā ir atkarīgs no daudziem un dažādiem faktoriem. Un ir ļoti svarīgi, ka tie arī tiek ņemti vēra, kad runa iet par dažādu jautājumu risināšanu. Jo tikai tādā veidā mēs varam panākt to, ka beigās tiek sasniegt pats labākais rezultāts.

Un līdz šim jau vairākas reizes ir runāts par to, ar kādiem faktoriem mums ikdienā nākas saskarties un kam vajadzētu pievērst uzmanību. Nav nekādu šaubu par to, ka tieši tehniskajiem risinājumiem šeit vienmēr ir bijusi un būs liela nozīme. Jo tās ir lietas, kas ir tiešā veidā saistītas ar to, kā mēs varam paveikt savu darbu.

Tomēr šoreiz vēlos pievērsties vēl kādam nedaudz atšķirīgam faktoram, kas lielā mērā var ietekmēt to, kā ilgtermiņā noris dažādu darbu veikšana birojā. Un šeit runa iet par vienkārši cilvēcisko faktoru. Proti par to, kāda ir birojā strādājošo cilvēku attieksme pret dažādām lietām. Galvenokārt jau pret citiem cilvēkiem, ar kuriem ikdienā nākas strādāt kopā.

Tas varētu šķist pavisam nenozīmīgi, tomēr lieta ir tāda, ka cilvēki nereti pievērš lielu uzmanību apkārtējo ārējam izskatam un dažādām pārmaiņām. Un tajā brīdi, kad rodas problēmas šīs lietas pieņemt, var tik negatīvi ietekmēts visa biroja darbs.

Par lielisku piemēru varu minēt sievietes, kas izvēlas palielināt krūtis. Un to nu es saku no pieredzes. Šeit vēlos teikt to, ka es to visu uzskatu par pavisam dabisku lietu. Un lai labāk saprastu šī procesa sekas, es par to daudz esmu interesējies. Bet man ir nācies saskarties ar situācijām, kad citi strādājošie to nespēj pieņemt. Un tas sāk radīt zināmas problēmas.

sekretāre

Es ļoti labi saprotu to, ka no malas tas šķiet muļķīgi. Tomēr mūsu vidū tik tiešām ir cilvēki, kas šādām lietām pievērš lielu uzmanību. Un nespēja pieņemt to, ka mums apkārt ir ļoti atšķirīgi cilvēki patiesībā ir milzīga problēma visā pasaulē.

Lai vai kā, es uzskatu, ka par šīm lietam ar darbiniekiem būtu jārunā. Galu galā, neliela ķermeņa pārveidošanu ir pilnībā saprotama un pieņemama. Un mēs taču dzīvojam pasaulē, kurā tas ir tikai un vienīgi normāli, rūpēties par savu ārējo izskatu. Un ja vien sieviete, tad kāpēc gan lai netiktu veikta arī kāda plastiskā operācija, piemēram, krūšu palielināšanas.

Man šķiet, ka šī ir nozare, kas strauji attīstās un ir patiešām interesanti uzzināt kaut ko vairāk par tiem jautājumiem, kas ir saistīti ar plastisko ķirurģiju. Un te nu jāsaka, ka jau atkal pierādās tas, ka pēc labāku zināšanu iegūšanas par kaut kādiem jautājumiem, mūsu domas par to visu var pilnībā izmainīties.

Ar to visu es cenšos pateikt to, ka mums ir jādomā arī par cilvēcisku attiecību nodrošināšanu cilvēku starpā. Un tādas lietas kā plastiskā ķirurģija nedrīkst kļūt par faktoru, kas traucē darbu. Ikvienam no mums ir dota iespēja izvēlēties to, kādā virzienā mēs vēlamies doties pa savas dzīves ceļu. Un ja sieviete, kas strādā birojā vēlas veikt izmaiņas savā ķermenī ar plastiskās ķirurģijas palīdzību, tad tas nekādā ziņā nedrīkst ietekmē darba gaitu.

Tās ir ļoti vienkāršas un saprotamas lietas, kuras ir jāmācās pieņemt ikvienam no mums, lai strādātu labāk.

FacebookTwitterGoogle+Share

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *